Mediena net ir dabartiniais mūsų laikais išlieka vertinama žmonių, nors tai ir yra viena iš seniausių būsto apdailos medžiagų.

  Apdaila iš medienos – ne tik gražu ir natūralu, madinga ir ekologiška, bet ir saugu. Beje, tai dar ir sveika, naudinga mūsų kūnui ir sielai. Medis suteikia energijos, nuima nerimą, įkvepia ir pažadina naujiems nuotykiams. 

  Vidaus apdailai naudojamos lentos, kurios skiriasi pagal apdirbimą ir paskirtį. Apdailos mediena – džiovintos (atitinkami drėgmės lygiai), apdorotu (reikiamas matmuo) ir obliuotu paviršiumi lentos. Apdailinės medienos lentos kiekviename savo šone turi tam tikras išdrožas („špuntus“), kuriais jos atitinkamai susijungia.

Apdailos medieną mes skirstome:

Lauko ir pakalimų dailylentės – puikus pasirinkimas pastatų (namų, pirties ir kitų pastatų) išorės apdailai, tiek sienoms, tiek luboms. Pas mus lauko ir pakalimų dailylentės yra gaminamos iš pušies ir eglės medienos. Džiovyklose lentos yra džiovinamos iki 16 % drėgnumo, tuomet apdorojamos iki reikiamo matmens (profilio).

Vidaus dailylentės – Vidaus dailylentės naudojamos vidaus apdailai – sienoms, luboms ir kt.

Mes vidaus dailylentes gaminame iš pušies ir eglės medienos. Visų pirma mediena yra kruopščiai atrenkama, tuomet džiovinama (maždaug iki 10 % drėgnumo) ir tuomet apdorojama.

Terasinės lentos – tinkamiausias pasirinkimas Jūsų lauko terasai, kurios yra naudojamas jau daugelį metų. Galime Jums pasiūlyti: Sibiro maumedžio, giluminio impregnavimo (rudos ir žalios spalvos), pušinių ir eglinių terasinių lentų. Terasines lentas skirstome į rifliuotas (T1) ir lygiu paviršiumi (T2).

Pirties mediena:

  1. Pirties dailylentė. Dėl pirtyje vyraujančio didelio karščio ir drėgmės, pirties apdailai yra rekomenduojama naudoti lapuočio medienos dailylentes: juodalksnio, liepos ar drebulės. Šios lapuočio dailylentės suteiks Jūsų pirčiai ne tik grožį, bet ir malonų kvapą, jaukią aplinką ir, žinoma, ilgaamžiškumą.
  2. Gultas – viena iš svarbiausių detalių pirtyje, nes nuo jo priklausys Jūsų pirties grožis ir, svarbiausia, Jūsų malonumas pirtyje. Gultus pirčiai siūlome iš juodalksnio, liepos ir drebulės medžio.

Tiesmetriniai gaminiai  – galime Jums pasiūlyti įvairius išorinius ir vidinius kampus, apdailos juosteles, durų apvadus ir grindjuostes.

Tigmis medienos gaminiai Jūsų nepriekaištingai vidaus apdailai!

Palangės (pušinės).

30x250x1200
30x250x1400
30x250x1600
30x250x1800
30x250x2000

30x250x1200
30x250x1400
30x250x1600
30x250x1800
30x250x2000

Naujienos