Pas mus galite įsigyti įvairių medienos apsaugos priemonių:

Norint tinkamai apsaugoti lauko medieną, ją reikia tinkamai impregnuoti, todėl mes jums siūlome:

HK-LASUR,  tai dekoratyvinė apsauginė lazūra lauko medienai. Skirta mediniams fasadams, tvoroms, vartams, sodų nameliams, pastogėms,  pavėsinėms, pergolėms ir kitoms medinėms konstrukcijoms lauke. Ši medienos apsaugos priemonė skirta statiškai neapkrautai lauko medienai, neturinčiai tiesioginio kontakto su žeme, nuo puvimo ir mėlynijimo. Apsaugo medieną nuo drėgmės ir saulės. Dėl padidinto kietųjų dalelių kiekio suteikiama apsauga nuo vabzdžių. Išdžiūvęs lazūros sluoksnis neleidžia ant paviršiaus susidaryti pelėsiui ir dumbliams.
Daugiau informacijos rasite svetainėje >>>
 
HOLZSCHUTZ CREME – dekoratyvinis apsauginis kremas lauko medienai. Ši priemonė apsaugo statiškai neapkrautą medieną išorėje, neturinčią kontakto su žeme, nuo mėlynijimo. Šia priemone galima apdoroti fasadų apkalimus, stogo išsikišimus, langines ir balkonų turėklus, tvoras, pavėsines ir kitas medines konstrukcijas. Kremas yra labai tirštas, tad atliekant darbus virš galvos nelaša. Šis produktas yra labai tirštas, tad nelaša. Užtenka užtepti tik vieną sluoksnį. Užtepus ant medienos kremas savaime tolygiai pasiskirsto paviršiuje. Apsaugo medieną nuo mėlynijimo, pelėsio, ultravioletinių spindulių ir drėgmės.
Daugiau informacijos rasite svetainėje >>>
HOLZSCHUTZGRUND – gruntas, viduje turintis fungicidų, bespalvis, skystas, kuris yra skirtas lauko medienai, neturinčiai tiesioginio kontakto su žeme, apsaugai nuo puvimo ir mėlynijimo; spygliuočių ir lapuočių medienos impregnavimui ir gruntavimui, ypač tinka masyvioms medienos konstrukcijoms, pvz., langams, lauko durims, langinėms.Holzschutzgrund yra gruntavimo priemonė, kuri apsaugo medieną nuo ją ardančio grybelio, brinkimo, taip pat reguliuoja jos drėgmę. Dar naudojamas kaip gruntas prieš dengiant medieną lazūra ar kitais dažais.
Daugiau informacijos rasite svetainėje >>>
 
ALTAXIN (1l, 2,5l, 5l, 10l) – medienos impregnantas, kuris naudojamas: fasadams, šaliuotei, pavėsinėms, tvoroms, vartams, langams, durims, pakalimams ir tt. Bet kokiai obliuotai ir neobliuotai medienai. Apsaugo medieną nuo atmosferos poveikio ir biokorozijos (pelėsio, grybelio), vabzdžių, medienos kenkėjų.
LUX DECOR (1l, 5l,10l) – tai dekoratyvinis impregnantas. Naudojamas lauko ir vidaus darbams.
Pastaba: dekoratyvinis impregnantas nenaudojamas grindims, terasoms, tilteliams.
Išorėje naudojama mediena turi būti impregnuota antiseptinėmis medžiagomis.
 
AURA LASUR (0,7l, 2,7l, 9l) – medienos apsaugos priemonė su specialiais priedais, kurie apsaugo nuo blukimo ir skilinėjimo. Paviršiuje sudaro storą elastingos  dangos sluoksnį, kuris yra atsparus sutrūkinėjimui. Priemonę patogu naudoti: nevarva nuo teptuko, vertikaliuose paviršiuose nesudaro nutekėjimų. Lasur užtikrina ilgalaikę medienos apsaugą. Tinka vidaus ir lauko darbams, nes sudėtyje nėra biocidų. Išorės sąlygoms mediniai paviršiai prieš tai gruntuojami Biostop priemone, sunkiomis oro sąlygomis naudojamai medienai apdoroti rekomenduojame papildomai dėti Effect A. Yra 9 atspalviai.

WOHNRAUM-LASUR skirta vidaus darbams, ši emulsija pagaminta vandens, aliejaus ir vaško pagrindu. Nekenksminga aplinkai. Medienai suteikiama ilgalaikė apsauga nuo drėgmės. Emulsija atspari vandeniui, tačiau pralaidi oro garams, tad reguliuojama medienos drėgmė. Padengtas sluoksnis išlieka elastingas ir netrūkinėja. Paviršius lengvai valomas.
Daugiau informacijos rasite šioje svetainėje >>>

       

 

KABINET 20 ( 0,95l, 2,4l) – pusiau matinis, akrilinis lakas. Tinka mediniams gaminiams, lentelėms, sienoms ir lubų plokštėms, durims, taip pat patalpose esantiems plytiniams ir tinkuotiems paviršiams apdoroti. Laku galima padengti lateksiniais dažais arba popieriniais apmušalais padengtus paviršius, tokiu būdu apsaugant juos nuo drėgmės ir nusidėvėjimo. Lakas yra atsparus vandeniui, spiritiniams skiediniams, acto rūgščiai, plovimo priemonėms.      
MARINE LAKK 40 ( 0,75l, 2,5l) – pusiau matinis, uretaninis alkidinis lakas, skirtas darbams patalpose ir lauke atlikti. Turi UV filtrą. Atsparus nusidėvėjimui, vandeniui ir buitinės chemijos priemonėms. Skirta lakuoti medinėms valtims ir jachtoms. Tinka langų rėmams, durims, grindims ir kitiems mediniams paviršiams lakuoti.      
PUIDULAKK 45 (0,7l, 2,5l) – pusiau blizgantis, uretaninis alkidinis lakas, skirtas naudoti patalpose ir lauke. Lake yra UV spindulius filtruojančių medžiagų. Lakuoti paviršiai yra atsparūs nusidėvėjimui, vandeniui ir buitinės chemijos priemonėms. Tinka baldų detalėms, grindims, durims, langų rėmams, valtims lakuoti.      

  

QUICK DRY VARNISH –  greitai džiūstantis lakas, kuris tinka bet kurioms lakuotoms ir neapdirbtoms medinėms namų konstrukcijoms, įskaitant duris, baldus, stelažus, grindjuostes, kamštį, medienos plaušo ar drožlių plokštes.
Galimi atspalviai: pusiau matinis ir pusiau blizgus.
Ronseal greitai džiūstantis spalvotas lakas yra skirtas interjero medienai apsaugoti ir pagražinti kuo greičiau ir lengviau. Jis suteikia medienai natūralaus grožio ir apsaugo ją nuo susidėvėjimo.

     

 

HARTWACHS-OL – kietas aliejinis vaškas naturalių aliejų pagrindu. Naudojamas vidaus patalpose ir ypač tinka medinėms grindims bei laiptams dengti. Taip, su šiuo aliejumi galima dengti masyvius medinius baldus, virtuvės darbo plokštes, paneles, lentjuostes ir kamštinius paviršius.
Aliejus įsiskverbia giliai į medieną ir išryškina natūralią medienos struktūrą, taip pat, kadangi ši medžiaga pasižymi impregnuojamuoju poveikiu, ant medienos paviršiaus susiformuoja apsauginė plėvelė, sauganti jį nuo nešvarumų.
    

Aliejus/lakas skirtas: saunų, garinių pirčių sienoms ir luboms, vonios kambario sienoms ir luboms, mediniems interjero paviršiams, termiškai apdorotai medienai.
 

Wood oil yra šalto spaudimo tungų aliejus. Tai 100% natūralus produktas. Aliejus įsigeria į medieną, apsaugodamas ją nuo drėgmės ir purvo, sudarydamas nelaidų vandeniui sluoksnį. Jis tinka naudoti patalpose, kur padidinta drėgmė. Mediena tampa atspari aukštoms temperatūroms. Wood oil sudėtyje nėra cheminių ingredientų, todėl jį galima saugiai naudoti vaiko arba vonios kambario sienų ir lubų apsaugai.

 

Sauna Lakk ( 0,95ltr, 2,4ltr) – pusiau matinis akrilinis lakas, skirtas mediniams paviršiams drėgnose patalpose apdoroti. Skritas medinėms sienoms ir luboms, langų rėmams, durims, lentelėms saunos, prausimosi ir persirengimo kambariuose lakuoti. Netinka saunos lentynoms bei suoleliams apdoroti. Gerai įsigeria į paviršių ir greitai išdžiūsta. Sudaro vandeniui, nešvarumams ir plovimo priemonėms atsparų sluoksnį. Apsaugo paviršių nuo pelėsių ir ilgalaikio karščio poveikio. Lakas yra baltos spalvos, džiūdamas tampa bespalviu.

 
Aliejai skirti pirties, saunos gultams.  
 

Sauna Bench Protection yra šalto spaudimo linų sėmenų aliejus. Tai yra 100% natūralus produktas, naudojamas patalpų viduje. Aliejus giliai įsigeria į medieną ir apsaugo ją nuo purvo bei drėgmės. Neleidžia pirties, saunos gultams įkaisti, ypač atsparus trinčiai.

     

Sauna Oil (0,4ltr) – alyvos mišinys, apsaugantis paviršius nuo drėgmės ir nešvarumų. Paviršiai apdoroti alyvos mišiniu mažiau įkaista ir lengviau juos valyti. Priemonė yra netoksiška, bekvapė, paryškina paviršiaus spalvos toną bei tekstūrą. Ji skirta švariems neapdorotiems mediniams paviršiams, kontaktuojantiems su žmonių oda (pirčių lentynoms, galvų ir kitoms atramoms) padengti. Padidina pirčių procedūrų higieniškumą.    

“GERLITIS-1” (ŽALIAS) – tai skiedžiamas (1:3)  medienos antiseptikas skirtas apsaugoti pjautą medieną, medienos gaminius: karkasinių namų medines konstrukcijas, gegnes, grindų gulekšnes, stulpus, sijas, statramščius, ne maisto tarą, šiltnamių karkasus, žemės ūkio statinius, tvoras ir kitas medines konstrukcijas.
Šis antiseptikas medieną apsaugo nuo puvimo, erkių, kinivarpų, puvimą sukeliačių grybų, pelėsių ir kitų kekngsmingų medienai organizmų.
Pakuotės: 2kg, 5kg, 10kg ir 20kg.

  

 

“GERLITIS-5” (RUDAS ir BESPALVIS) – tai paruoštas naudojimui medienos antiseptikas, kuris yra naudojamas tiek patalpų viduje, tiek ir lauke eksplotuojamai medienai, kurią reikia apsaugoti nuo išvaizdą keičiančių ir medieną ardančių organizmų, taip pat jei reikia naikinti kenksmingus organizmus.
Pakuotės: 5kg ir 10kg
TREPPEN – & PARKETTLACK – vieno komponento vandens pagrindu lakas, aukštos kokybės, PU-/akrilato dispersijos pagrindu. Naudojamas: medinėms grindims, parketui ir mediniams laiptams vidaus patalpose, taip pat skirtas baldams ir vidinėms durims.
Daugiau informacijos galite rasti svetainėje >>>
  

 

Parketlakk SE 60( 1ltr, 2,5ltr) – pusiau blizgantis, atsparus nusidėvėjimui urateninis alkidinis lakas. Skirtas parketui, laiptams ir kitiems mediniams gaminiams gyvenamosiose patalpose lakuoti. Taip pat galima naudoti betoninėms grindims apdoroti (lakuoti, dulkėms surišti). Atsparus vandeniui ir buitinės chemijos priemonėms.  

 

Ronseal Diamond Hard Varnish – vandens pagrindu lakas grindims. Naudojamas lakuoti kietmedžio parketą, mozaikinį parketą, klijuotas ir maišytas medienos grindų lenteles, minkštos medienos grindų lentas intensyviai eksplotuojamose patalpose, įskaitant virtuvės ir vonios grindims, o ypač patalpų, kur daug vaikštoma. Taip pat galima lakuoti jau ankščiau lakuotą medį prieš tai jį tinkamai apdorojus. Lakas greitai džiūsta yra bekvapis. Nenaudoti laminuotoms grindims.
RONSEAL Decking Oil – aliejus skirtas medinių terasų apsaugai.
Užpildo medienos poras, bet nesuformuoja plėvelės
Puikiai geriasi į medieną.
Unikali atsparumą nusitrinimui užtikrinanti formulė sąlygoja išskirtinį ilgaamžiškumą.
Atspari blukimui, veikiant ultravioletiniams spinduliams (UV).
Užtikrina apsaugą nuo drėgmės ir nešvarumų.
Neleidžia paviršiui džiūti ir trūkinėti, atgaivina medienos piešinį.
Išskirtinė džiūvimo trukmė – terasa tinkama naudoti po 24 val.
 
       

 

Altaxin aliejus medienai – šis aliejus tinka visų rūšių medienai (eglė, pušis, ąžuolas, uosis) tame tarpe ir egzotiškai. Medienai vartojamai išorėje (pvz. terasoms, tilteliams, sodo baldams, apkaloms ir kitiems medinės architektūros elementams) arba patalpų viduje (pvz. grindims, baldams, interjero sienų paneliams).  
Linseedoil yra natūralus šaltojo spaudimo linų sėmenų aliejus. Spaudžiant linų sėmenų aliejų, temperatūra neviršija 50°. Linseedoil yra 100% natūralus produktas. Aliejus įsigeria į medieną ir apsaugo ją nuo purvo bei drėgmės, išryškina medienos struktūrą. Linseedoil gali būti naudojamas medinių paviršių impregnavimui ir apsaugai, taip pat paviršiams kontaktuojantiems su maisto produktais. Produktas yra visiškai natūralus ir nekenksmingas gamtai. Naudotina tik patalpų viduje.
Naudojimo sritys: pjaustymo lentos, mediniai indai, mediniai žaislai, baldai, termiškai apdorota mediena.

 

 

Taroil Light Brown tai linų sėmenų aliejus, pušų derva (10%) ir pušų terpentinas. Aliejus įsigeria į medieną, apsaugodama ją nuo drėgmės, atmosferos poveikio (sniegas, lietus ir t.t.) puvimo ir pelėsių poveikio. Taroil Light Brown užtikrina gražų, skaidrų ir atsparų vandeniui medienos paviršių. Išryškina medienos struktūrą. Tinka seniems ir naujiems mediniams paviršiams.
Naudojimo sritys: rąstiniai namai, sodo baldai, terasos ir sodo nameliai, impregnuota ir termiškai apdorota mediena.

 

Taroil Dark Brown tai linų sėmenų aliejus, pušų derva (30%) ir pušų terpentinas. Aliejus įsigeria į medieną, apsaugodamas ją nuo drėgmės, UV spindulių, atmosferos poveikio (sniegas, lietus ir t.t.) puvimo ir pelėsių poveikio. Išryškina medienos struktūrą. Tinka seniems ir naujiems mediniams paviršiams.
Naudojimo sritys: rąstiniai namai, sodo baldai, teraos ir sodo nameliai, impregnuota ir termiškai apdorota mediena.

 

Turpentine-linseedoil sudėtyje esama linų sėmenų aliejaus, pušų terpentino ir medienos apsaugos agento. Aliejus įsigeria į medieną, apsaugodamas ją nuo drėgmės ir purvo, sudarydamas nelaidų vandeniui sluoksnį. Turpentine-linseedoil išryškina medienos tekstūrą, tinka seniems ir naujiems mediniams paviršiams iš tikmedžio, ąžuolo, beržo, raudonmedžio.
Naudojimo sritys: Rąstinių namų ir pirčių vidaus apdaila, durys, langų rėmai, impregnuota ir termiškai apdorota mediena.

 

Pine Tar Lazure sudėtyje esama linų sėmenų aliejaus, pušų dervos (60%) ir pušų terpentino. Aliejus gerai įsigeria į medieną, apsaugodamas ją nuo purvo, drėgmės, UV spindulių, atmosferos poveikio (sniegas, lietus ir t.t.), puvimo ir pelėsių poveikio. Išryškina medienos tekstūrą. Tinka seniems ir naujiems mediniams paviršiams.
Naudojimo sritys: mediniai stogai (gontai, skiedros), valtys, rąstiniai namai, impregnuota ir termiškai apdorota mediena.

Naujienos