Statybinė mediena

Pasirūpinkite tuo, kad Jūsų namai būtų sveikatos ir energijos šaltiniu!

Medinis namas alsuoja gamta, tiesiog trykšta gyvybe. Tokiuose namuose gera gyventi, nes čia – visada jauku ir šilta. Ir lyg nepaaiškinama jėga pakelia nuotaiką, pagerina savijautą, pasiglemžia įtampą,…

Namuose iš medienos net sienos „kvėpuoja“ – kondicionavimo sistema yra nereikalinga, nes vyksta natūrali ventiliacija, be to nepageidaujami kvapai kaipmat išsisklaido. Tačiau šiluma išlieka ilgai, nes tokie namai greitai įšyla ir lėtai vėsta. Tad malonus komfortas garantuotas. Tuo labiau, jog natūralios medienos sienos, grindys, lubos, laiptai ir kt. suteikia Jūsų namams unikalumo ir originalumo. 

Mediniam namui arba tam tikrai jos daliai pastatyti būtina tam tikros rūšies mediena. Viena iš jų yra statybinė mediena, kuri yra plačiai naudojama statybose: karkasinei statybai, laikiniems statiniams, stogams įrengti, pavėsinių statybai, aptvėrimams, parėmimams, grindų, lubų, terasų konstrukcijoms, laiptams ir kt.

Produkcija Vilniuje, Utenoje, Molėtuose ir kituose miestuose

Mūsų siūloma produkcija yra gaminama iš spygliuočių medienos rąstų, nes ši medžiaga labiau tinkama statyboms nei lapuočių mediena. Statybinė mediena gali būti natūralaus drėgnumo („žalia“) arba džiovinta (18–20 %).

Statybinę medieną mes skirstome į viengubo ir dvigubo pjovimo lentas.

Viengubo pjovimo

  • natūralaus drėgnumo arba džiovintos lentos, 
  • vožtinės lentos, 
  • žievintos lentos, 
  • storlentės.

Viengubo pjovimo lentos gaunamos rąstą supjausčius išilgai viena kryptimi. Tokių lentų kraštai lieka banguoti. Vožtinės ir žievintos lentos, taip pat storlentės dažniausiai naudojamos kaip statybinė medžiaga, pvz., konstrukcijoms.

Dvigubo pjovimo medieną, kuri yra gaunama viengubo pjovimo lentą pjaunant antrą kartą išilgai taip, kad nusipjautų abu šonai. Taip gauname normalią, lygią stačiakampio formos lentą, kurios matmenys labai įvairūs. Tai gali būti: lentos, tašeliai, gegnės, „balkiai“ (sijos).

  • Tašeliai – įvairios paskirties, pvz., stogo konstrukcijoms.
  • Gegnės – statybinė konstrukcija, kurios paskirtis laikyti stogą (vienšlaitį, dvišlaitį).
  • Sijos („balkiai“) – konstrukciniai elementai perdangoms.

Tigmis statybinės medienos gaminiai visiems Jūsų poreikiams! 

Turite klausimų? Abejojate, kurį gaminį pasirinkti? Domina kaina?

Susisiekite su mumis jau dabar ir išrinksime Jums tinkamiausią medieną! 

Siūlome itin lanksčias bendradarbiavimo sąlygas ir, žinoma, greitą ir kokybišką aptarnavimą.